Cecilia i Horacio

[Uwaga wstępna dla uczestników zajęć: kliknijcie tu, aby poznać uaktualnione godziny i adresy seminariów i technik. Szczególnej uwadze polecamy adres zajęć piątkowych, które nie odbędą się na Ogrodowej, jak pisaliśmy, lecz w Teatrze Komedia]

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich na milongę w miejscu, które – miejmy nadzieję – dołączy na stałe do mapy warszawskich milong.

Milonga odbędzie się w czwartek 21 maja w godzinach 22:00-01:00  w świetnej i przypominającej ździebko „Confiterię Ideal” sali Teatru Komedia  (wejście przez kawiarnię-restaurację „Antrakt”, Próchnika 8A, Warszawa, Żoliborz, stacja metra Plac Wilsona).

Uwaga-uwaga! Na milondze muzykę zapuści  słynny DJ z la Viruty – Horacio „Pebete” Godoy!

Uwaga-uwaga i jeszcze raz uwaga: wstęp bezpłatny!

Zapraszamy też w niedzielę 24 maja na specjalną urodzinową milongę  Comme il Faut! Tutaj trzeba będzie wprawdzie wybulić marne 20 złotych, ale imprezę uświetni pokaz Cecilii Garcii i Horacio Godoya,  arcywymiataczy, których przedstawiać nikomu nie trzeba;  będzie to więc inwestycja o wiele bardziej racjonalna niźli zakup akcji, obligacji czy nawet nieruchomości!

Czas 16:00-20:45. Klub 55, Pałąc Kultury,  wejście po lewej stronie Sali Kongresowej.

Jednocześnie dziękujemy Fundacji Argentyńskiej za pomoc w zorganizowaniu tych dwóch imprez. Hip-hip hura!

A teraz kilka słów o warsztatach. Na zajęcia z tanga, milongi oraz na technikę dla pań miejsc już niestety nie ma.

Pozostały jeszcze po dwa lub trzy miejsca na środowe i piątkowe zajęcia z techniki dla panów z Godoyem. Cena: po 65 zł. Zainteresowanych panów prosimy o szybki kontakt: caminito/at/o2.pl

Osoby, które obudziły się za późno –  obruszają się, pieklą, usiłują uruchomić znajomości, szantażują nas, składają korupcyjne propozycje, złorzeczą nam, ile wlezie, jeśli nie w słowach, to choćby w myślach.  Jesteśmy tego świadomi, prosimy nas jednak zrozumieć. Moglibyśmy oczywiście wpuszczać po 40 osób na zajęcia, zarobić dzięki temu mnóstwo szmalu  i wygrzewać się do niezbyt późnej starości w prażącym słońcu  Pernambuko. Przyświecają nam jednak proste zasady:

– najlepsze pary;

– rozsądne ceny;

– zapewnienie uczestnikom komfortowych warunków do ćwiczeń.

I tego będziemy się trzymać, jako że nazwa Comme il Faut (by nie wspomnieć o wizji przyświecającej twórcom tego projektu, Ewie i Radkowi) do tego właśnie nas zobowiązuje.

Zawiedzonych możemy jedynie przeprosić i zawezwać do rewolucyjnej czujności. Już niebawem rozpoczniemy zapisy na zajęcia z mistrzami tanga salon: Sebastianem Achavalem i Roxaną Suarez!

Tangowe i okołotangowe serdeczności,

Kasia i Mateusz

0 Odpowiedzi to “Cecilia i Horacio”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Archiwum


%d blogerów lubi to: