Ya regresamos!

Gdy zaczynaliśmy pisać tego bloga, czyniliśmy to „z pewną taką nieśmiałością”. Teraz zaś, po dwóch latach, rozpoczynamy nowy sezon z nieśmiałością wprost niezmierzoną, czyli przepastnie ogromniastą.

Z jakże liczną a przede wszystkim znakomitą konkurencją przyszło nam się mierzyć!  Ileż nowych blogów rozkwitło, a w każdym z nich: ileż oryginalnych  spojrzeń na Buenos Aires i tango, jakże wiele perełek dowcipu, głębokich refleksji, literackich aktów strzelistych!

Dziś każde polskie miasteczko, każde sioło bez mała, ze swych tangoblogerów słynie i w tangoblogi opływa. W samym Buenos zaś bloger na blogerze i blogerem pogania. Caramba!

Cóż więc po nas, puchu marnym? Swoje wypociliśmy, a  prochu raczej już nie wymyślim. Wypadałoby nam  przejść na – lubo niezasłużoną – blogoemeryturę, nim sarkastyczne docinki czytelników wykopyrtną nas na jakiś ponury tangoblogozłom. Siedź dziadku cicho i pałaszuj zacierki; gdzież ci się równać, stetryczały ramolu,  z młodszymi, przystojniejszymi, mądrzejszymi, bardziej przebojowymi i w ogóle pod każdym względem lepszymi  od ciebie?

Si, pero – że tak sobie pozwolimy wtrącić się z angielska…

Wiemy, że wśród zapalonych czytelników tego rodzaju tekstów znajdują się domokrążcy, komornicy, hycle, kaznodzieje, kaprale, komentatorzy sportowi, prokuratorzy… a może nawet jeden czy dwóch posłów. Im więcej czasu zmitrężą w pracy na czytanie kolejnego bloga, tym lepiej dla kraju.

Dla ciebie to robimy Polsko!

Teee. Dość tego pitku-pitku i rakatłukum. Do rzeczy.

W następnych odsłonach o Chicho vel Chico, o Balmacedzie i oczywiście o musztardzie. Pozostańcie z nami!

0 Odpowiedzi to “Ya regresamos!”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Archiwum


%d blogerów lubi to: