Comme Il Faut 21 listopada

 

Z powagą należną majestatowi chwili zapraszamy w najbliższą niedzielę na wyborczy festyn do naszego lokalu organizacyjnego CocodeOro.

W trakcie mityngu przedstawimy szczytne założenia ideowo-programowe naszej partii, która, jako jedyna, opiera się na obiektywnych przesłankach historyczno-społecznych, odzwierciedla postępowe dążenia narodu oraz jego wiekuiste tradycje,  krocząc zaś niestrudzenie drogą prawdy,  z nieprzepartym  wstrętem odrzuca puste, bombastyczne  frazesy, charakterystyczne dla wszystkich pozostałych ugrupowań, a tak rujnujące dla  naszego życia politycznego.

Choć nasza partia działa od niedawna i w tak trudnych warunkach obywatele gromadnie zasilają nasze szeregi, zgodnie z teorią Darwina o życiu wyższych ssaków, u których gromadę może tworzyć nawet sześć osobników. Usiłowano nam w wielu miejscach podstawić nogę, ale bez powodzenia, co dowodzi zrozumienia dla naszych dążeń, wypływających z czystego idealizmu i naturalnego materializmu, wspartego dążeniem do powszechnego dobrobytu, który nie ominąłby także nas.

Zebranie poprowadzi DJ Jarek –nasz umiłowany wódz, czempion demokracji, subtelny teoretyk wielkiej  sprawy, którego łagodne oblicze, tchnące niewymowną słodyczą i bohaterską siłą woli, budzi nie bez kozery tak wielkie przerażenie naszych  oponentów.

Przyjdź i zatańcz jak Ci zagramy!

Hen, dążmy w świt! Ku nowej jutrzence!

16:00-17:00 Praktyka

17:00-21:00 Milonga
Wstęp:

Milonga 15 zł

Praktyka 10 zł

0 Odpowiedzi to “Comme Il Faut 21 listopada”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Archiwum


%d blogerów lubi to: