Zapraszamy serdecznie do Equilibrium!

Oto, co o najbliższej środzie napisali jej uroczy gospodarze:

 

Z okazji zbliżających się Świąt na najbliższy wieczór z tangiem argentyńskim w klubie Equilibrium przewidzieliśmy prawdziwą moc atrakcji!
Najważniejszą z nich bez wątpienia będzie POKAZ!. Tym razem udało nam się namówić do zaprezentowania swoich umiejętności przed gośćmi EQ popularną parę nauczycieli tanga, gospodarzy milongi „Comme il Faut”, przyjaciół Equilibrium i naszych – Kasię Chmielewską i Mateusza Kwaterko czyli Caminito. Nie trzeba ich chyba bywalcom prowadzonej przez nas milongi przedstawiać: są częstymi gośćmi w EQ, prowadzą praktiki, a Mateusz regularnie gra muzykę.
Pokaz planujemy na godzinę 23:00.
Praktikę przed milongą poprowadzą Monika Sitek i Bartek Strożek. Temat ich mini-lekcji jak najbardziej świąteczny, choć nie wigilijny: „Garmażeria tangowa czyli luzowane nóżki. O tym, jak luźne biodra i nogi pozwalają wydobyć więcej z tańca”. Dla wszystkich myślących o rozwijaniu swojego tańca tangueros – temat obowiązkowy!
Muzycznym gospodarzem milongi będzie, po długiej przerwie, DJ O’wad czyli Michał Owadowicz. Michała najczęściej można usłyszeć na milondze „Na Chłodnej”, gdzie zawsze gra świetną, inteligentnie ułożoną muzykę – na pewno będzie do czego potańczyć, nie zawiedziecie się!
Dla pań przygotowaliśmy specjalną niespodziankę: w czasie milongi będzie można obejrzeć, przymierzyć i oczywiście kupić buty do tanga! Buty firm „TangoWear” i „Darcos” wystawi Justyna Jędrzejewska (a będąc bardziej dokładnym, prowadzony przez Justynę sklep „TangoStore”).
Last but not least: w środę urodziny obchodzić będzie nasza tangowa koleżanka – Bogusia Romanowska, która zdecydowała się obchodzić je z nami w Equilibrium. W imieniu swoim i jubilatki bardzo gorąco zapraszamy!

http://www.facebook.com/event.php?eid=138360212886832

0 Responses to “Zapraszamy serdecznie do Equilibrium!”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Archiwum


%d blogerów lubi to: