Pokaz Boskich!

Sezon sensacji-rewelacji otwarty! W ciągu najbliższego miesiąca w Comme il Faut odbędą się aż trzy pokazy wspaniałych par. 5 czerwca będziemy mieli zaszczyt zaprezentowania Sebstiana Achavala i Roxany Suarez, 19 czerwca: Rodrigo Fontiego i Mili Vigdorovej, ale już w najbliższą niedzielę, 29 maja, walniemy z grubej rury! Światowa premiera: na dechach Comme il Faut zatańczą nasi ulubieńcy i serdeczni przyjaciele Piotr i Magda Bochińscy!

Gdy tańczą na milongach, nieodmiennie ściągają spojrzenia – jak magnes opiłki żelaza – obecni chłoną ich taniec z zapartym tchem, usiłując podejrzeć nowy kroczek, fantastyczny ozdobniczek, pracę żelaznych mięśni, skrawek nagiego ciała. On, rosły, barczysty, przystojny i silny, nazywany jest Robertem Mitchumem polskiej sceny tangowej. Obdarzony nienagannymi manierami i zażywnym humorem dragona husarii, reprezentuje najlepszą tradycję polskiej jazdy. Oto młodzieniec, którego wszystkie gorące patriotki pragnęłyby za męża dla swoich posażnych córek.

Próżne westchnienia. Jest już zajęty. Magda rozpromienia swoim nieodpartym urokiem każdą salę balową. Jej upojny uśmiech, powabne ruchy, uderzające podobieństwo do Grace Kelly i słodycz charakteru budzą zachwyt największych nawet malkontentów. Aż trudno uwierzyć, że ta niedosiężna gwiazda zboczy za kilka dni ze swej orbity, zniży swój niebiański lot, wyląduje pod strzechą Coco de Oro i uraczy nas z bliska swoim porażającym blaskiem.

Na powszednich milongach ciężko sycić wzrok ich wysmakowanym tańcem. Co i rusz jakaś łamaga zasłania nam powabny obraz. Tym razem postawimy ich na środku sali i rozwiniemy wokół nich kordon sanitarny złożony z kurduplowatych homo floresiensis, tak by nic nie stało między boską parą a naszymi zachłannymi oczami. Przybywajcie!

Mistrzem ceremonii, będzie Wielki Chorąży Pękatego Dwukufla – DJ Jarek

16:00-17:00 Praktyka

17:00-21:00 Milonga

Wstęp:

Praktyka 10 zł

Milonga 15 zł (do 18:00 – 10 zł)

0 Odpowiedzi to “Pokaz Boskich!”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Archiwum


%d blogerów lubi to: