milonga Comme il faut 24 lipca od 19! Dj Ewa!

 

Szanowni Kaminici!

Jako demokratycznie wybrany itd., zwracam się do Państwa z usilną prośbą, których są dwie.
Wiadomo zapewne nawet państwu, że Polska objęła prezydencję w Unii, co jest faktem o bezprecedensowym znaczeniu w całej wielowiekowej historii. Ponadto, czego możecie już państwo nie wiedzieć, za rok gościmy mistrzostwa piłkarskie Euro, co jest zdarzeniem jeszcze ważniejszym, o niezrównanej wręcz doniosłości powszechnodziejowej i zaszczytem.
W tak doniosłym momencie historycznym, moja kancelaria pracuje jednak w sposób dalece nienależyty… Do diaska: nie pracuje wcale! Wchodzę, patrzę a tam te wszystkie osły zamiast stukać w komputery i stroić poważne miny zaśmiewają się do rozpuku. Gromkim, nieznoszącym sprzeciwu głosem pytam: chłopcy (i pani też, pani Halinko), co się dzieje? A oni mnie na to, że czytają jakieś zapowiedzi Comme il Faut i że to niby do śmichu tak tego.
Non possumus!
Proszę tedy usilnie, drodzy rodacy, piszcie w poczuciu patriotycznej odpowiedzialności, jak na rodaków przystało, obyśmy z waszej winy nie popadli w grecki kryzys.

No i z okazji prezydencji dajcie jakąś zniżkę dla prawdziwych patriotów, choćby weteranów AK w galowych mundurach, rycerzy w zbroi, pątniczek w stroju Orła Białego, takich tam… Będzie to dobrze wyglądało w oczach świata, a opozycji koparki opadną.

I jeszcze jedno… Słyszałem, że w tę niedzielę wystąpi u was nasza wielka artystka Dj Ewa C. Pomyślcie o tych rodakach, którzy wyjeżdżają na weekend na działki, żeby zażyć zasłużonego odpoczynku po całotygodniowym odpoczynku w służbie ojczyzny. Przesuńcie raz godziny, w drodze wyjątku. Zacznijcie praktykę o 18:00, milongę o 19:00 i skończcie imprę przed 23:00 (dobrze liczę?)
To by było wdechowo!
No to z Bogiem, Darz Bór!
Kreślę się zamaszyście,
Bronek .

UWAGA!!!! W tę niedzielę, wyjątkowo, zmiana godzin.
18:00-19:00 Praktyka
19:00-23:00 Milonga

Wstęp:

Praktyka 10 zł
Milonga 15 zł (do 20:00 – 10 zł)

z kartą caminito – 5

0 Odpowiedzi to “milonga Comme il faut 24 lipca od 19! Dj Ewa!”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Archiwum


%d blogerów lubi to: