zajęcia caminito od marca 2012

WTOREK 19.45 GRUPA JUŻ TAŃCZĄCA (ZACZYNAMY 13 MARCA)

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które już tańczą przynajmniej od kilku miesięcy, ale również dla tancerzy średniozaawansowanych. Będziemy się skupiać na tych elementach, które, jak wynika z naszych obserwacji i doświadczenia, przysparzają najwięcej problemów i najbardziej utrudniają przejście od dreptania i katowania figur do swobodnej i eleganckiej improwizacji na milongach. Na każdych zajęciach pojawi się też nowy temat przewodni (volea, sacady, obroty, barridy, pauzy itd.). Będziemy pokazywać i omawiać podstawowe techniki wykonywania tych elementów oraz sposoby radzenia sobie z głównymi trudnościami z nimi związanymi, a więc zaproponujemy ćwiczenia poprawiające postawę, objęcie, równowagę, dysocjację, „skrętność”, świadomość ciała, komunikację w parze, rytmiczność, muzykalność… Osoby ambitne będą mogły zostać na następnych zajęciach, aby zmierzyć się z tym samym „tematem” na wyższym poziomie.

WTOREK 21.15 ZAJĘCIA TEMATYCZNE OPEN LEVEL

Na zajęcia te zapraszamy przede wszystkim tancerzy średniozaawansowanych i zaawansowanych. Każda lekcja poświęcona będzie konkretnemu tematowi (wprowadzonemu na lekcji z 19:45). Poznamy bardziej złożone, wymagające, niecodzienne, zaskakujące, efektowne czy zabawowe zastosowania omawianych elementów. Zobaczymy, jak nimi wzbogacać nasz własny improwizowany taniec.
Oczywiście zachęcamy do skorzystania z całego bloku tematycznego, a więc do uczestnictwa w obydwu uzupełniających się zajęciach jednego dnia.

CZWARTEK 19.45 GRUPA POCZĄTKUJĄCA
Od 8 marca 2012 zapraszamy na zajęcia z tanga dla (zupełnie) początkujących. Drodzy tancerze, Kuście, przekazujcie i udostępniajcie informację o kursie Waszym nietańczącym przyjaciołom. Zajęcia potrwają do 5 lipca. Wszelkie informacje można zdobyć na:
https://caminitopl.wordpress.com/2012/02/05/nowy-kurs-dla-poczatkujacych-od-8-marca-2012/

 

CZWARTEK21:15 ZAJĘCIA SPECJALNE (Miesięczne „seminaria”)

Na pierwszy ogień milonga dla już wtajemniczonych. Zapraszamy wszystkich uczestników dawnych edycji  naszych milongowych kursów. Krótkie przypomnienie, utrwalenie i dużo nowych bajerków. Cztery kolejne czwartki od 15 marca począwszy.

zapisy mailem: caminito@o2.pl

Ceny (oprócz grupy początkującej):
40zł pojedyncza lekcja
120 zł miesięcznie lub 375 za całość

Cena za udział w zajęciach dwóch grup: 200 zł miesięcznie lub 600 zł
za całość

Można też wykupić kartę Caminito (50 zł), która upoważnia między innymi do 10% zniżki na nasze kursy (oprócz grupy początkującej), do 20% zniżki na nasze specjalne warsztaty, do 5% zniżki na organizowane przez nas warsztaty z zagranicznymi parami i do 5 zł zniżki na wszystkie milongi i praktyki Comme il Faut. Karta ważna jest przez rok.

0 Responses to “zajęcia caminito od marca 2012”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Archiwum


%d blogerów lubi to: