Jose i Vicky kontratakują!

O tej parze argentyńskich tancerzy, do których zapałaliśmy gorącym afektem w czasie naszej pierwszej podróży do Buenos Aires, o tych nauczycielach, którzy stali się jednymi z najulubieńszych i najbardziej popularnych w Polsce (trudno zliczyć ich fanów zwłaszcza z Warszawy i Krakowa) napisaliśmy już sporo.

Aby się nie powtarzać (i odeprzeć ewentualne posądzenia o stronniczość) tym razem głos oddamy innym (w tym wypadku Monice i Przemkowi Mielcarkom):

„Jose Halfon i Virginia Cutillo to nasi całkowicie ukochani mistrzowie tanga ze światowej stolicy tanga! Jeżeli chodzi o technikę, zwrócili nasząuwagę nader elastycznym kontaktem w parze, jak również tym, że w tańcu wyglądają według nas pięknie. Jest to jedna z nielicznych par, której można zrobić zdjęcie w dowolnym momencie ich tańca i zawsze zdjęcie będzie świetne. Swoje tango tańczą głównie w bliskim trzymaniu, jednakże z gibkością i dynamiką tango nuevo! Jose i Virginia mają niezmiernie wyraźnie i klarownie ustalony system, podług którego tańczą tango oraz tanga nauczają. Implikuje to, że niemal zawsze, na każde zagadnienie, znajdzie się odpowiedź. Świetne są zajęcia grupowe i kursy tanga, w czasie których rzeczywiście pracują i starają się udzielić pomocy wszystkim ćwiczącym, pomagają również nieproszeni (to także rzadkie i moim zdaniem niezmiernie pozytywne), choreografie, które wymyślają są zawsze nadzwyczaj zapierające dech, ale całkiem możliwe do powtórzenia nawet na milondze, a w dodatku, niejako w oderwaniu od tych układów, w ciele zostaje technika ruchu. Na zakończenie – oboje są „anty-toksyczni”. Są przecież dobrzy technicznie i merytorycznie nauczyciele tanga, którzy samym swoim postępowaniem wprowadzają nerwową atmosferę na kursach – jak dla mnie takie zajęcia są na ogół ostatnimi. Virginia i Jose są takich nauczycieli odwrotnością. Nauka tanga z nimi to czysta przyjemność.” http://www.tangoquerido.pl/virginia-cutillo-jose-halfon.html

Słowem, pary tej reklamować nie trzeba.

Od końca kwietnia do początków czerwca Jose i Vivky będą w Polsce. Zapraszają na dwa  tangowe obozy (w Kudowie i w Zakopanem  https://www.facebook.com/events/155233331256286/) a także na warsztaty w Gdańsku (1-3 czerwca) i w Warszawie.

Oto wstępny program warsztatów warszawskich:

Piątek, 11 maja

19:45 Gancha proste i złożone (partnera i partnerki)

21:15  Obroty z enrosques i ozdobnikami dla partnerki

—————————————————————————————

Sobota 12 maja

12:00:13:30  Technika dla panów (UWAGA!!!! Zajęcia odbywają się w klubie Equilibrium al. Niepodległości 147)

12:00-13:30  Technika dla pań

13:45-15:15 Volea i voleomania

19:30-21:00

Skoki i podniesienia

—————————————————————————————–

 Niedziela 13 maja

12:00-13:30  Tango walc

13:45-15:15   Ruchy spiralne (espiralados)

Zajęcia mają charakter open level

Ceny (dla jednej osoby)

– 1 zajęcia 70 zł

2-3 zajęcia 65 zł

4-6- 60 złotych

7 zajęć – 385

Z kartą caminito -10%

Zapisy w parach

Wszystkie zajęcia z wyjątkiem techniki dla panów odbywają się w Sali Teatralnej przy ul. Narbutta 14. Lokalizację techniki dla panów podamy wkrótce.

Zapisy: caminito@o2.pl

Tel. 691-52-45-57

695-61-28-33

Zapraszamy!

0 Odpowiedzi to “Jose i Vicky kontratakują!”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Archiwum


%d blogerów lubi to: