DJ Cezary

 • „Pułtuski kwartalnik tangowy” z dnia 18.11.2012

  Utracona cześć Cezarego H?
  Sylwetki Dj Cezarego przedstawiać nie trzeba. Weteran i pionier rodzimego ruchu milongowego, filar i opoka dobrze pojętego tradycjonalizmu, światło i krynica dla nieprzebranych rzesz adeptów, entuzjastów i zelotów tanga „salon”. Wszyscy obserwatorzy rodzimego życia tanecznego dobrze znają to oblicze, które jednak w ostatnim czasie zdaje się… janusowe.
  Nasz specjalny wysłannik, narażając na szwank swoje zdrowie, dobre imię i subtel

  ną nieskazitelność garderoby, przez dwa lata nieustannie i nieustępliwie śledził tudzież inwigilował obywatela Cezarego H. Dochodzenie przyniosło zaskakujące rezultaty. Bożyszcze konserwatystów dwa razy w miesiącu wymyka się chyłkiem z miasta, przebrane za pilarkę stołową, zaszywa się w śpiworze i najbardziej bezludnym zakątku pustyni Błędowskiej. Tam, z dala od spojrzeń swoich wielbicieli, w upojeniu i samotności zapalczywie ćwiczy colgady i soltady. Świadomi wagi tego oskarżenia, pragniemy podkreślić z całą stanowczością, w obliczu boga i ojczyzny, że nasz reporter zebrał na to dostateczne dowody i gotów jest przedstawić je w każdym sądzie (z dysjunktywnym i asertorycznym włącznie).
  Powiadomiony o tych zarzutach DJ C.H. oznajmił, że odeprze je w najbliższą niedzielę na milondze Comme il Faut. I ty możesz być świadkiem tego wiekopomnego wydarzenia!
  17:00-18:00 Praktyka

  18:00-21:30 Milonga

  Wstęp:
  Praktyka 10 zł

  Milonga 15 zł (do 19:00 – 10 zł)
  z kartą caminito – 5

  Potocka 14
  zapraszamy!

0 Odpowiedzi to “DJ Cezary” 1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Archiwum


%d blogerów lubi to: