Dj Marcin

kolarz

Wyścig niepokoju z Dj Marcinem!

Osobnik o doskonałych warunkach fizycznych i wspaniałych możliwościach technicznych. Doskonale wytrenowany, przyzwyczajony do poruszania się przy wysokiej prędkości wśród zawodniczej gęstwiny, szczególnie lubiący jazdę w bocznej flance grupy. Słynie z niezwykle stabilnego prowadzenia zwłaszcza w ciasnych miejscach i na ostrych zakrętach. Na ataki reaguje ostro. Lubi próbować szczęścia w samotnej akcji, na widok której pozostali – daleko w tyle – przystępują do formującej się ucieczki. Dobrze mieć go u swojego boku, potrafi bowiem zadbać o to, aby całe przedsięwzięcie przebiegło bezpiecznie i udanie. I choć w gorącej atmosferze niejednokrotnie padają słowa niecenzuralne, nie należy mu tego poczytywać za wielką nieuprzejmość, wszak w ferworze walki różnie to wygląda.

Sił nie oszczędza nigdy, dążąc do satysfakcji i ostatecznego zwycięstwa. Jego niebywała wydolność fizyczna czyni zeń mistrza w „czarowaniu” przed pewnym finiszem. Nie, drogie panie, mowa tu wyłącznie o jego umiejętnościach tanecznych, chociaż krążą różne plotki.

Ale Marcin to nie tylko cudowne dziecko pary butów. To również cudowne dziecko dwóch głośników. O czym przekonacie się już w najbliższą niedzielę.

(tekst niemal w całości zaczerpnęliśmy z dostępnego w sieci artykuły: „Jazda w peletonie. Kolarski kanon zachowania się w peletonie”).
17:00-18:00 Praktyka
18:00-21:30 Milonga
Wstęp:
Praktyka 10 zł
Milonga 15 zł (do 19:00 – 10 zł)
z kartą caminito – 5
Zapraszamy!

0 Odpowiedzi to “Dj Marcin”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Archiwum


%d blogerów lubi to: